Kontakti:
Tālrunis: +371 29764288
E-pasts: zeimans@zeimans.lv

E-veikals: www.zeimans.lv

Rekvizīti:

SIA ZEIMANS
Juridiskā adrese: Krišjāņa Barona iela 4 – 45, Baloži, Ķekavas nov., LV-2128, Latvija
PVN reģ. Nr.: LV40103952155
Banka: Swedbank AS
Kods: HABALV22
Konts: LV94HABA0551041047173

Par mums:

Uzņēmuma pamatnodarbošanās - veselības aprūpes, biroja un saimniecības preču tirdzniecība un piegāde valsts/pašvaldību, izglītības un ēdināšanas iestādēm, ārstu praksēm, birojiem u.c.

Veikalu apmeklēšana nu ir pagātnē – iepērcieties ZEIMANS e-veikalā, kur līdzās daudzveidīgajam piedāvājumam varat iegūt arī dažādas atlaides savam pirkumam. Mēs rūpējamies, lai straujajā ikdienas ritmā nevajadzētu lieki tērēt savu laiku un uzņēmuma/iestādes līdzekļus, apmeklējot veikalus - tikai, lai noskaidrotu, ka kārtējo reizi Jums nepieciešamais produkts nav pieejams vai arī ir ticis izpārdots. ZEIMANS e-veikala izmantošana ietaupīs Jūsu laiku un līdzekļus, lai to varētu veltīt sev svarīgākām nodarbēm.

Ja esat Juridiska persona, piedāvāsim tikai Jums piemērotu individuālu atlaidi un noslēgsim sadarbības līgumu, lai saņemtu preci ar pavadzīmi un pēcapmaksu. Vairāk: http://www.zeimans.lv/noteikumi/

ZEIMANS e-veikalā ir iespējams veikt dažādus pasūtījumus – tiek piedāvāts preces iegādāties kā vairumā, tā atsevišķi. Ja Jums ir kādi jautājumi, tad aicinām ar mums sazināties, izmantojot augstāk norādītos kontaktus. Būsim priecīgi atbildēt uz jautājumiem, nepieciešamības gadījumā atrisināt jebkādas neskaidrības vai sniegt padomu.

Veiktie pasūtījumi tiek apstrādāti katru darbadienu, tādēļ izvēlētās preces savu ceļu pie Jums varēs uzsākt vienas darbadienas laikā. Pieņemsim pasūtījumus un nodrošināsim, lai nepieciešamais preču apjoms nonāktu Jūsu rokās jau pavisam drīz!

Jūsu ZEIMANS

Par pasūtīšanas un saziņas kārtību:
Pasūtījumus 24 h diennaktī var veikt e-veikalā www.zeimans.lv vai rakstot uz e-pastu zeimans@zeimans.lv vai zvanot uz tālruņa numuru +371 29764288 - darba dienās no plkst. 9.00 - 18.00.

Lai pasūtījums, izmantojot e-veikalu www.zeimans.lv, nonāktu pie mums ir jāveic 5 soļi -> IELIKT GROZĀ -> PASŪTĪT ->PASŪTĪJUMA NOFORMĒŠANA->TĀLĀK->PIRKT. Tad, kad nospiedīsiet pogu PIRKT uz ekrāna ir jāparādās informācijai "Paldies! Jūsu pasūtījums ir saņemts." Tad Jūs varat būt pārliecināta/s, ka pasūtījumu esam saņēmuši.

Visas cenas norādītas ar 21% vai 12% PVN, izņemot preces uz kurām attiecas Ministru kabineta noteikumi Nr. 672; Rīgā 2017. gada 14. novembrī (prot. Nr. 57 40. §); Grozījumi Ministru kabineta 2013. gada 3. janvāra noteikumos Nr. 17 "Pievienotās vērtības nodokļa likuma normu piemērošanas kārtība un atsevišķas prasības pievienotās vērtības nodokļa maksāšanai un administrēšanai".

Darbā ar katru klientu mums ir individuāla pieeja un pielāgoti risinājumi, tādi noteikti būs arī Jums, tāpēc aicinām iepazīties ar piedāvājumu un sazināties ar mums, lai vienotos par Jums izdevīgākiem nosacījumiem.

Ja atrodaties ārpus biroja, rosinām pasūtījumu veikšanai izmantot arī mobilās ierīcēs. www.zeimans.lv mobilā versija ir izstrādāta, lai pasūtījumu veikšana, arī mobilajās ierīcēs, būtu ērta un operatīva.

Kontaktu forma:
0
© 2015 - 2020 SIA Zeimans
All rights reserved

 . Visi Internetveikali un cenas