Kontakti:

Zeimans Medical

Tālrunis: +371 29764288

E-pasts: [email protected]

WhatsApp: Zeimans Medical  +371 29764288

Biroja adrese: Mazā Nometņu iela 47, ieeja 009, 2.stāvs, birojs 203, Āgenskalns, Rīga, LV-1002, Latvija (ierašanos saskaņot iepriekš, rakstot uz e-pastu [email protected] vai zvanot uz tālruņa numuru +371 29764288)


E-veikals: www.zeimans.lv

Rekvizīti:
ZEIMANS SIA
Juridiskā adrese: Krišjāņa Barona iela 4 – 45, Baloži, Ķekavas nov., LV-2128, Latvija
PVN reģ. Nr.: LV40103952155
Banka: Swedbank AS
Kods: HABALV22
Konts: LV94HABA0551041047173

Par mums:

Uzņēmuma pamatnodarbošanās - veselības aprūpes un aizsardzības preču tirdzniecība un piegāde valsts/pašvaldību, izglītības un ēdināšanas iestādēm, slimnīcām, veselības centriem, pansionātiem, ārstu praksēm, birojiem u.c.

Veikalu apmeklēšana nu ir pagātnē – iepērcieties Zeimans Medical e-veikalā, kur līdzās daudzveidīgajam piedāvājumam varat iegūt arī dažādas atlaides savam pirkumam. Mēs rūpējamies, lai straujajā ikdienas ritmā nevajadzētu lieki tērēt savu laiku un uzņēmuma/iestādes līdzekļus, apmeklējot veikalus - tikai, lai noskaidrotu, ka kārtējo reizi Jums nepieciešamais produkts nav pieejams vai arī ir ticis izpārdots. Zeimans Medical e-veikala izmantošana ietaupīs Jūsu laiku un līdzekļus, lai to varētu veltīt sev svarīgākām nodarbēm.

Zeimans Medical e-veikalā ir iespējams veikt dažādus pasūtījumus – tiek piedāvāts preces iegādāties kā vairumā, tā atsevišķi. Ja Jums ir kādi jautājumi, tad aicinām ar mums sazināties, izmantojot augstāk norādītos kontaktus. Būsim priecīgi atbildēt uz jautājumiem, nepieciešamības gadījumā atrisināt jebkādas neskaidrības vai sniegt padomu.

Veiktie pasūtījumi tiek apstrādāti katru darbadienu, tādēļ izvēlētās preces savu ceļu pie Jums varēs uzsākt vienas darbadienas laikā. Pieņemsim pasūtījumus un nodrošināsim, lai nepieciešamais preču apjoms nonāktu Jūsu rokās jau pavisam drīz!

Jūsu Zeimans Medical

Par pasūtīšanas un saziņas kārtību:
Pasūtījumus 24 h diennaktī var veikt e-veikalā www.zeimans.lv vai rakstot uz e-pastu [email protected] vai zvanot uz tālruņa numuru +371 29764288 - darba dienās no plkst. 9.00 - 18.00.

Lai pasūtījums, izmantojot e-veikalu www.zeimans.lv, nonāktu pie mums ir jāveic 5 soļi -> IELIKT GROZĀ -> PASŪTĪT ->PASŪTĪJUMA NOFORMĒŠANA->TĀLĀK->PIRKT. Tad, kad nospiedīsiet pogu PIRKT uz ekrāna ir jāparādās informācijai "Paldies! Jūsu pasūtījums ir saņemts." Tad Jūs varat būt pārliecināta/s, ka pasūtījumu esam saņēmuši.

Darbā ar katru klientu mums ir individuāla pieeja un pielāgoti risinājumi, tādi noteikti būs arī Jums, tāpēc aicinām iepazīties ar piedāvājumu un sazināties ar mums, lai vienotos par Jums izdevīgākiem nosacījumiem.

Ja atrodaties ārpus biroja, rosinām pasūtījumu veikšanai izmantot arī mobilās ierīcēs. www.zeimans.lv mobilā versija ir izstrādāta, lai pasūtījumu veikšana, arī mobilajās ierīcēs, būtu ērta un operatīva.

Kontaktu forma:
Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.

Salidzini.lv logotips Visi Internetveikali un cenas