Noteikumi /Distances līgums
SIA ZEIMANS no vienas puses, turpmāk saukts Pārdevējs, un persona, kas veic pasūtījumu, turpmāk saukts Pircējs, no otras puses, noslēdz šādu līgumu:
Pārdevējs apņemas pārdot un piegādāt Pircējam preces, atbilstoši Pircēja pasūtījumam.

Piegādes un samaksas kārtība (priekšapmaksa/pēcapmaksa)
Pircējs veic preču pasūtīšanu e-veikalā www.zeimans.lv, zvanot uz tālruņa numuru +371 29764288 vai rakstot uz e-pastu [email protected], norādot pasūtāmo preču veidu un daudzumu. Pārdevējs sagatavo un Pircējam pa e-pastu nosūta pasūtījumam atbilstošu priekšapmaksas rēķinu vai preci piegādā ar pēcapmaksas pavadzīmi.

Pārdevējs nodrošina preču piegādi 2 līdz 3 darba dienu laikā (attiecas gan uz pēcapmaksu, gan priekšapmaksas rēķinu*.

Ja puses vienojas - Pircējiem, pēc Preču iegādes līguma (tikai juridiskajām personām) noslēgšanas, tiek piemērotas vēl izdevīgākas cenas un pēcapmaksa (pēc vienošanās).

Pirmais pasūtījums - priekšapmaksa!

Preču iegādes līgumu (tikai juridiskajām personām), ar SIA ZEIMANS var noslēgt, atsūtot uz e-pastu [email protected] šādu informāciju:

  • uzņēmuma/iestādes rekvizītus,
  • personas, kura parakstīs līgumu, vārdu/uzvārdu un amatu,
  • tālruni un e-pasta adresi.
Par sadarbību ar www.eriga.lv  

SIA ZEIMANS ir noslēgts līgums ar Rīgas domes Finanšu departamentu par elektronisko rēķinu iesniegšanu par pašvaldības iestādēm (bērnudārzi, skolas u.c.) sniegtajiem pakalpojumiem (piegādēm). Pakalpojuma rezultātā tiek nodrošināta ātra, kvalitatīva un videi draudzīga maksājumu pieprasījuma dokumentu apstrāde starp pakalpojuma sniedzēju (piegādātāju) un Rīgas pilsētas pašvaldību, nodrošinot elektronisku rēķinu pieņemšanu.

Garantija
Privātpersonām:
Pārdevēja Interneta veikalā piedāvātajām precēm garantija tiek nodrošināta saskaņā ar preces izgatavotāja noteiktajiem garantijas apkalpošanas nosacījumiem, bet ne mazāk kā 2 gadi.
Juridiskajām personām:
6 mēneši no pirkuma saņemšanas brīža.

Atteikuma tiesības

Pircējs atteikuma tiesības nevar izmantot, ja iegādātas medicīnas, higiēnas un vienreizlietojamās preces (antigēna paškontroles testi, sejas maskas, atkritumu maisi, šļirces utt.)

Pircējam ir tiesības atteikties no preces 14 kalendāro dienu laikā no Preces saņemšanas brīža, nosūtot elektroniski vai pa pastu Pārdevējam par to iesniegumu/atteikuma vēstuli.

Pircēja pienākums ir 7 dienu laikā pēc iesnieguma/atteikuma vēstules nosūtīšanas atdot preci Pārdevējam. Visus izdevumus, kas radīsies saistībā ar preces nosūtīšanu atpakaļ Pārdevējam, sedz Pircējs. Oriģinālajam preces iepakojumam obligāti jābūt iepakotam citā transportēšanas iepakojumā.

Pircējs nevar izmantot atteikuma tiesības, ja:

  • pasūtītās preces pēc to rakstura nevar atdot atpakaļ vai preces iepakojums ir saplēsts vai daļēji izmantots vai preces ātri bojājas vai ir ātri izlietojamas;
  • pasūtītās preces ir izgatavotas tieši Pircējam pēc individuāla pasūtījuma;
  • Pircējs ir atvēris audioierakstu vai videoierakstu, vai datorprogrammu iepakojumu.

Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likuma 12. panta sestā daļa nosaka, ka "patērētājs ir atbildīgs par preces kvalitātes un drošuma saglabāšanu atteikuma tiesību realizēšanas termiņā". Pārdevējs patur tiesības Pircējam atteikt izmantot atteikuma tiesības vai ieturēt kompensācijas maksu gadījumā, ja prece ir bojāta, lietošanas laikā nevērīgi izturoties pret preci vai neievērojot instrukcijas norādījumus, ja ir nozaudēts preces oriģinālais iepakojums vai ja tās iepakojums ir būtiski bojāts.

Datu apstrāde

Ievadot nepieciešamo informāciju, noformējot pasūtījumu, Pircējs apliecina, ka ir iepazinies un piekrīt, ka viņa sniegtie dati tiek izmantoti, lai Pārdevējs varētu pieņemt Pircēja pasūtījumu un veikt preču piegādi saskaņā ar LR likumdošanas prasībām. Ievadot informāciju, Pircējs piekrīt, ka tam uz norādīto e-pastu tiks izsūtīti paziņojumi, kas saistīti ar Pircēja pasūtījuma apstrādi, kā arī informatīvi e-pasti par jaunumiem (tai pat laikā nodrošinot klienta tiesību atteikties no turpmāku paziņojumu par jaunumiem saņemšanas).

*ja puses nevienojas citādāk vai piegādātājs nav informējis par citu piegādes laiku

Salidzini.lv logotips Visi Internetveikali un cenas